Tom Felton pro Movie Walker

13. srpna 2009 v 17:47 | Wikolka |  Tom Felton
Tom Felton při své návštěvě Japonska, kde propagoval film Harry Potter a Princ dvojí krve, poskytl několik rozhovorů, včetně následujícího pro webovou stránku Movie Walker:
.
Proč Draco nepřejde na Harryho stranu?
.
V tomto filmu je Draco klíčovou postavou příběhu. Dostal důležitý úkol od Harryho dlouholetého nepřítele lorda Voldemorta a ukazuje slabost a konflikt mysli a ducha, což dosud ve filmech vidět nebylo.

"Tentokrát musím ukázat dvě Dracovy stránky. Dosud to byla jen násilná a nenávistná část. Ta druhá je křehká, citlivá. Na začátku byl opravdu nenávistný. V posledních momentech jeho soucit dospěl až k takovému bodu, že chtěl odejít."
.
Draco a Harry, jako dvě strany mince, jsou každým dílem větší a větší protiklady. Řekl bys, že Daniel Radcliffe (Harry) ti nějak pomáhá v hraní Draca?
"Myslím, že Daniel je opravdu skvělý herec. Draco a Harry vůči sobě cítí tolik nenávisti, takže v hraní této nenávisti si pomáháme vzájemně. Často se Dana Zeptám, 'Je správný čas?' a jdeme si popovídat. A tohle pomáhá nám oběma v našich hereckých výkonech. Mimo kamery jsme vážně dobří kamarádi."
.
Tome, Draca hraješ už v šesti filmech, ráda bych slyšela, v čem jsi a nejsi jako Draco.
"Vůbec nejsem jako Draco," byla Tomova okamžitá odpověď. "Ve skutečnosti Rupert (Grint) a Emma (Watson) jsou jako postavy, které hrají. Emma je jako Hermiona vážně, vážně chytrá. A s Rupertem je stejně jako s Ronem spousta zábavy. Daniel je taktéž inteligentní. Nemusejí se pro své role měnit, nicméně já musím hrát úplně opačnou postavu. Takže, den za dnem se musím topit ve frustracích z Draca (smích). Ne, vážně, je to jako pořádná terapie. Jsem opravdu, opravdu šťastný."
"S Dracem jsem vyrostl," říká Tom.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama