Rozhovor

14. srpna 2009 v 12:57 | Wikolka |  Ostatní herci
Na fanouškovských stránkách SnitchSeeker se objevil rozhovor s představitelkou Ginny: Bonnie Wright, který poskytla pro časopis SheKnows. Rozhovor s ní najdete TADY.


SheKnows: Vy máte staršího bratra. Je mezi vámi podobný příbuzenský vztah jako je mezi Ronem a Ginny ve filmu?
Bonnie Wright: Ano, myslím, že bylo skvělé mít podobnou zkušenost v příbuzenském vztahu z reálného života. Byla jsem tak schopná převzít pár věcí (postřehů) ze vztahu do filmové role. Tuším, že se starším bratrem je to tak stejně, mají určitý cit poskytovat vám ochranu. Podporují vás a nechají vás dělat to, co chcete, ale zároveň vás skrytě ochraňují. Očividně vztah mezi Ronem a Ginny je toho názornou ukázkou, on ji zcela určitě chrání a ve filmu to můžete jasně vidět, když ji uvidí s jejím přítelem Deanem.

SK: Myslel si váš bratr, že byste byla dobrá do role Ginny a pověděl vám, ať si to vyzkoušíte?
BW: To je pravda. On si přečetl prvních pár knih a opravdu se do nich zamiloval a povídal mi: "Hmm, ty mi opravdu připomínáš postavu Ginny" a já na to "Dobře" ač jsem nevěděla, o koho jde, ale protože jsme akorát slyšeli, že se pořádá casting na nějakou roli, tak jsem do toho šla. No a to byl v podstatě důvod, proč jsem šla na konkurz na roli. Asi bych mu měla za to poděkovat.

SK: Tyhle filmy jsou velkou zátěží pro váš život. Máte pocit, že jste o něco přišla při práci na nich?
BW: Myslím, že jsem přišla o klasickou třídu, kde se všichni učí pohromadě. Mé vzdělání probíhá většinou stylem "krok za krokem", což je skvělé. Dokážete toho hodně udělat během hodiny v porovnání se školou.


SK: Měli jste všichni vyučování ve stejnou dobu?
BW: Ano, když jsme byli mladší a každý měl podobné předměty, tak to nás bylo víc ve třídě. Ale jak jsme začali více specializovat na to, co bychom chtěli dělat, vyučování probíhalo víc jednotlivě. Ale upřímně, když se nyní ohlédnu zpět, tak určitě to obohatilo mé dětství víc, než kdybych to vrátila zpátky.

SK: Jak šťastná jste byla, když Ginny dostala víc prostoru v tomto i nadcházejícím díle?
BW: Určitě jsem se moc těšila na tento díl, když jsem si přečetla knihu. Ale bylo to těžké, protože nikdy nevíte, jak přesně zadaptují scénář, takže nemůžete být příliš natěšená. Ale vzpomínám, že když jsem četla poprvé scénář, tak jsem byla opravdu vzrušená. Myslím, že když se postava pozvolna vyvíjí po celou dobu natáčení a neobjevuje se jen na začátku a na konci filmu, může tak jít kupředu a postupně tak pracovat na rozvoji své postavy, a to je něco, co je určitě pro mě a pro herce nejvíc vzrušující. Bylo také skvělé pracovat s Davidem Yatesem a Danem, zvláště když jsme zkoumali, jak bude náš vztah probíhat.

SK: Kdy jste poprvé zjistila, že Harry a Ginny budou pár?
BW: Když jsem četla knihu. Lidé kolem mě neustále chodili a říkali: "Už si četla stranu 400 a něco?" A já na to: "Ne a nic mi neříkejte!"

SK: Povězte nám víc a schůzkách mezi vámi a Danem před natáčením společných scén?
BW: Tedy hodně z nich probíhalo povídáním mezi námi a Davidem Yatesem o tom, jak udělat jemný (citový) vztah, který postupně rostl. Kdyby se to všechno událo najednou, tak by nám to nedávalo moc nápadů, jak by se ti dva mohli dát na konci zničehonic dohromady.

SK: Zdálo se, že ona vždycky myslí na Harryho, ale nezdálo se, že by on někdy opětoval city.
BW: Postava Harryho nikdy k ní nic necítila, ale ona pořád chovala city k němu. Ale tak nějak na ně pozapomněla a pak si teprve Harry začal uvědomovat něco, o čem neměl tušení, že je v něm. Takže si myslím, že to bylo právě to, na co jsme se chtěli dívat. A tak postupně mezi nimi roste napětí (v dobrém slova smyslu), které je ale vždy něčím přerušeno, např. příchodem Rona.

ZDROJ→danrupertemmabonnieatd.blog.cz a můj zdoj http://h2o-montana.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama