Moc pěti čarodějek 9.díl--Zklamání a nalezení sestry

22. srpna 2009 v 18:28 | Wikolka |  FFky
Pak se Draco vrátil s pitím, když si sedl. Ashley uvažovala, jestli se ho má zeptat, jestli ji miluje. Její city byly vážně pomotané. Nechtěla ho ztratit, ale taky nechtěla, aby jí lhal. Tak se nakonec rozhodla, že se ho zeptá.

"Draco?"zeptala se Ashley
"No copak?"řekl mile Draco a chytil ji za ruku
"Miluješ mě?"zeptala se Ashley a Draco znejistil. Nechtěl ji ztratit, ale svými city k Ashley nebyl si jistý. Jistě ten polibek se mu líbil, ale co cítil to vážně nevěděl. Tak se rozmýšlel, co jí odpoví.
"Ash…já…nevím, jestli tě miluju"odpověděl Draco
"Aha. A ten polibek byl co? Jen sranda"řekla Ashley rozčíleně. Draco nevěděl, co to říká, ale nevěděl, co to do ní vjelo. Když se ji dotknul, tak byla vařící.
"Ash. Klid trochu jo. Hele žádná sranda to nebyla, ale já vážně nevím. Promiň já jdu"řekl Draco a odešel. Ashley začala potichu brečet. Nevěděla, proč Draco odešel. A co jí řekl taky nevěděla a tak šla pryč ze sálu a sedla si pak na schody. Začal brečet a nevšimla si Miley, která k ní přišla.
"Ashley?"zeptala se Miley a Ashley si utřela slzy
"Miley? Jsi to ty?"zeptala se Ashley, než odpovídala. Její myšlenky byly úplně zamotané. V jednu chvíli myslela na Draca a na druhou chvíli na Miley, a že s ní konečně mluví.
"Jo jsem to já. Děsně tě ráda vidím"řekla Miley
"Já tebe taky"řekla Ashley a objala svou sestru. Byla děsně ráda, že konečně ze své sestry mluví, ale byla smutná kůli Dracovi.
"Jak si mě poznala?"zeptala se Ashley
"Jsi mi podobná. A máš vlasy po matce, taky mi řekla babička, že budeš mít tyhle šaty. Ani nevíš, jak jsem šťastná, že tě do pěti letech vidím"řekla Miley a začali téct slzy štěstím. Nevěděla jak je zadržet, ale tuhle chvíli ji to jedno. Tak si začali povídat, ale její myšlenky byly jen u Draca. Ashley se trápila, že ji tohle udělal. Pak šli sestry spolu na horu, ke kolejím, nakonec se rozloučily a každá šla spát, ale Ashley nemohla usnout. Pořád myslela na Draca, na polibek a co řekl. Pak raději šla k oknu a začala se dívat na krásný měsíc. Pak najednou začala brečet. Věděla, že to na ni přijde a tak se tomu nedokázala bránit. Ani si nevšimla, že přišla její spolu bydlící
"Ash. Jsi v pořádku?"zeptala se Jane
"Já ani nevím. Draco mě asi nemiluje"řekla Ashley
"To bych neřekla. Když jsem šla nahoru, tak jsem ho viděla, jak sedí z Goylem na schodech. A zrovna mluvil o tobě"řekla, Jane a sedla si k ní¨.
"A co říkal?"zeptala se Ashley
"Že tě miluje, ale neví jak ti to říct"odpověděla, Jane. Ashley se na chvíli usmála, ale potom zesmutněla. Když pomyslela na Draca, tak se jí vrátilo, co se stalo na plese. Nechtěla na to myslet, ale jak mohla, když se jí to vracelo. Když na něj pomyslela tak se jí v mysli ukázal polibek a co jí potom řekl. Tak raději šla spát ale ani spaní neměla klidné. Zdálo se jí pořád o Dracovi a tak se jí vracelo všechno, co se tam stalo.
Ani Draco neměl spaní klidné. Myslel jen Ashley, celkově vůbec nespal. Raději byl ze svou sovou
u okna. Pozoroval krásný měsíc a přitom hladil sovu. Když šel na hodinu potkal na další hodinu, tak uviděl Ashley a chtěl s ní mluvit, ale ta odešla na záchod.
"Jsem blbá"řekla nahlas Ashley a začala brečet
"Proč jsi blbá"ozvalo se za ní. Byl to Draco
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smrtijedka Bellatrix Smrtijedka Bellatrix | Web | 22. srpna 2009 v 18:56 | Reagovat

Hezké, ale trochu mě vadí, že ty jména jsou odvozeny od Celebrit...

2 Smrtijedka Bellatrix Smrtijedka Bellatrix | Web | 22. srpna 2009 v 18:56 | Reagovat

ale jinak fakt hezký =)

3 Dorea Dorea | Web | 22. srpna 2009 v 21:46 | Reagovat

no zkus se trochu popitvat v jejich pocitech, myslím, že by ashley reagovala na setkání se setru, kterou neviděla merlinví kolik let, bouřlivěji..toď můj skromný názor..určitě by to ti natáhlo i délku kapitoly...no jdu buzerovat někoho jiného...ne jestli jsem se tě nějak dotkla neo naštvala, klidně mi to řekni:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama