Moc pěti čarodějek 8.díl-- Škládení Rona a první polibek

21. srpna 2009 v 18:33 | Wikolka |  FFky
"To jako myslíš vážně. Jo?"řekla Ashley a vytrhla se Ronovi z objetí.
"Ashley. Nech toho prosím, prostě si budeš dávat pozor"řekne Ron
"Možná"řekne Ashley
"Jaký možná. Určitě"řekne Ron a Ashley se začne smát. Hrozně ráda svého bratra škádlila. Nakonec se zvedla a začala utíkat po trávníku. Ron se za ní hned bez váhání vydal. Tak se začali honit a uviděl je Harry a Hermiona.
"Ashley tak mu uteč"křiknul Harry
"No já nevím. Já musím nejprve něco slíbit, ale mě se moc nechce."řekla Ashley a Harry se začal smát. Tak se z Herminou posadil a nechal ty dvě. Ashley nakonec došli síly a zastavila se.
"A mám tě"řekl Ron a chytil ji do obětí

"Tak to ne"řekla Ashley a vykroutí Ronovi z objetí a uteče.
"No tak Ash. Řekni jo a nechám tě"řekne Ron a Ashley se začne rozmýšlet. Vůbec se jí nechce, ale taky nechce se s Ronem hádat. Tak se rozhodne, že mu to slíbí. Když jde k němu, tak uvidí Goyla.
"No tak dobře. Už musím zatím pa"řekne Ashley vezme si tašku. A utíká k Goylemu.
"Ahoj Goyle. Potřebuješ něco?"zeptala se Ashley
"No já ne, ale Draco. Chce s tebou mluvit"řekne Goyle a Ashley se bezváhání vydá za Dracem. Draca uvidí, jak sedí na zdi. Je tam sám a Goyle se taky ztratil. Ashley to nechápala, byla ve škole už dva měsíce. Dva měsíce byla rozhádaná s Ronem. Vždycky se jí chtěl omluvit, ale ona ho odmítla. Teprve teď se jí omluvil, ale musela poslouchat na pokoji blbé hlášky kůli kamarádství z Dracem, ale poslední dobou to neřešila. Její pocity v blízkosti Draca byly nejisté.
"Co potřebuješ Draco?"zeptala se Ashley
"No nechceš jít semnou na ples?"zeptal se Draco než by to vypadalo, že odpovídá. Byl v přítomnosti Ashley, taky nejistí. Teď byl víc než nejistý, ale měl strach, že ho Ashley odmítne.
"tak co?"zeptal se nervózně Draco. Ashleynina odpověď trvala moc dlouho, tak Draca přepadl stres.
"Jo půjdu. Moc ráda"řekla Ashley. Dracovi se ulevilo. Teď byl moc rád a i Ashley objal. Ashley to vůbec nechápala, ale byla ráda, že má partnera. Protože byl za tři dny ples a tak oba dva byly moc rádi, že jdou zrovna spolu. Ashley nakonec musela odejít, tak se rozloučila. A běžela na další hodinu. Měla lektvary, celkem na nic nemyslela, než na ten ples a na Draca. Celkem jistě věděla, že je až po uši zamilovaná. Ale nevěděla, jestli i Draco to cítí stejně. Ten byl zrovna na hodině obraně černé magii. Vůbec nemyslel na učení, ale na Ashley.
***Den plesu***
Ashley a její spolužačky byly velmi nervózní, ale Ashley to cítila jinak nemohla se dočkat, až bude tancovat z Dracem. Před jednou nebo dvěma hodinami jí došlo, že Draca miluje. Ale nevěděla jak je na tom Draco. Měla na sobě šaty, které ji poslala babička. Na kterou přišla před pár dny. Byla velmi ráda, že alespoň něco ví o své rodině, ale zatím nemluvila z Miley a to jí bylo moc líto. Chtěla vědět, jaká byla její matka. Ale teď měla v hlavě jen Draca. Když vešla ven na schodiště, tak Draco už na ni čekal. Tvář měl šťastnou a usmíval se. Když viděla Ashley Draca, jak se usmívá tak se jí skoro podlomily kolena.
"Slušíti to"prohlásil Draco
"Děkuju. Tobě taky"řekla Ashley a chytila se ho za ruku. Šli spolu do sálu. Cestou si hodně povídali a taky potkali Dracovi kamarády.
"Počkej tady"řekl Draco a odešel za Crabbem a Goylem. Draco chtěl mluvit o nějakých věcech, ale nechtěl, aby to věděla Ashley. Když se vrátil, tak Ashley byla trochu nervózní, ale snažila se, aby to Draco nepoznal.
"Půjdeš dovnitř?"zeptal se Draco
"Tak dobře"řekla Ashley. Draco a Ashley se vydali dovnitř, pak uviděla Rona, jak se na ni dívá. Moc si toho nevšímala. Ron se netvářil moc šťastně a pak se ozvala hudba. Nejprve začali tancovat učitelé a někteří žáci. Nakonec se Draco rozhodl, že půjde tancovat z Ashley taky. Pořád si povídali a nakonec se k ní Draco naklonil a políbil ji. Ashley mu tentokrát neuhnula, protože to chtěla taky. Tak se začali líbat a skončila pak písnička. Draco ji odvedl a někam sednou. Ashley se posadila a čekala, než Draco přijde z pití. Její pocity byly jak na kolotoči. Pořád si připomínala ten polibek. Hrozně se jí líbil a nemohla ho dát z paměti, tak se o nic nepokoušela.
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Hermione~ ~Hermione~ | Web | 21. srpna 2009 v 18:47 | Reagovat

KráSný‼

2 Dorea Dorea | Web | 21. srpna 2009 v 23:07 | Reagovat

no když to srovnám s první kapitolou, tak musím říct, že jsi ušla velkou cestu a ještě větší je před tebou, ale to je vlastně před každým, že? podle mě čím častěji budeš psát, tím ti to půjde líp, já s tím mám osobní zkušenosti, takže psát psát a psát:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama