Moc pěti čarodějek 11. díl- Uzdravení, jízva a že by záchrana

26. srpna 2009 v 19:21 | Wikolka |  FFky
Tak Miley šla na hodinu, ale stejně musela na svou sestru myslet. Má o ní děsný strach, dávala vinu Dracovi, že ji naštval, že jí lhal a podobně. Nechtěla, aby se její sestře něco stalo. Tak raději nechtěla se do ničeho vrtat, protože věděla, že doktorka Porferiová ví všechno líp než ona. Hned po škole se za jí vydala, ale uviděla u ní sedět Draca. Byl unavený a chtěl být s Ashley co nejvíce. Věděl, že je to jeho vina. Nechtěl ji naštvat, ale co měl dělat. Chtěl si Ashley udržet co nejvíce, ale stejně to pokazil.

"Co tu děláš?"zeptala se Miley
"Jsem u Ash. Hele já vím, že je to moje vina, ale chci vědět jak je jí. A jak to bude s ní dále"řekne Draco a podívá se na Ashley. Vidí jak je bezmocná. Raději by chtěl, aby byl na jejím místě. Ale to nešlo, jeho spálená ruka ho čím dále bolela. Nevěděl jak to, přece při učení ho nebolela, ale teď ho bolí jako čert.
"Jdi pryč. Mé sestře jsi ublížil dost"řekne Miley a koukla se na něj vražedným pohledem. Draco se nenechal tak odbýt. Chtěl u Ashley zůstat, ale Miley se to vůbec nelíbilo.
"Draco"řekla potichu Ashley ze spaní.
"Jsem tady."řekl Draco a chytil ji za ruku. Ucítil, jak ho Ashley stiskla, jak ucítila, když jí drží Draco za ruku. Nevěděla přesně, jestli je to on, ale Draco měl radost. Pak přišla doktorka Porferiová a hned šla k Dracovi a Miley.
"Jak bude Ashley"vyhrkla hned Miley
"Bude podle mě v pořádku, ale je ještě pořád bezvědomí. Tak by bylo dobré, kdybyste s ní zůstali. Dokud se neprobere."řekla doktorka Porferiová a odešla. Draco byl šťastný, že Ashley bude v pořádku. Ale nevěděl, jak na něj bude reagovat.
"Draco"řekla ještě jednou Ashley a začala se probírat.
"Jsem tady"řekl Draco a pak se Ashleyiny oči otevřeli. Pak se podívala na Draca a pak na Miley. Ashley byla trochu rozrušená, ale byla ráda, že je vidí. Pak ucítila, že jí bolí hodně ruka. Draca také bolela a úplně stejná.
"Bolí mě ruka"řekla Ashley a zvedla ji. Uviděla na jizvu ve tvaru srdce. Nevěděla, kde se tam neměla, ale Draco ji měl také.
"To bude dobré. Ukaž?"řekl Draco a chytil ji jemně za ruku. Nemohl věřit svým očím, viděl, jak tam má jizvu ve tvaru srdce.
"To není možné"řekl Draco a ukázal jí ruku. Měl stejnou jizvu jako Ashley, také tvar srdce. Pak se stalo něco divného. Ashleynino srdce z červenalo a Dracovo také zčervenalo. Nevěděla Miley ani učitelé co tam přišli. Pak se ukázalo červené světlo a spojilo to Ashleyinu ruku a Dracovou. Nakonec je to i hodně bolelo a Ashley zase omdlela a Draco také. Nikdo nevěděl co se děje, ale bylo to vážné. Oba dva byly bezvědomí a nerágovali na nic. Pak všichni dostali veliký strach, pak se tam najednou objevila nějaká osoba. Nikdo nevěděl kdo to, ale Miley ji velmi dobře poznala. Byla to její matka, ale ta byla přece několik let mrtvá, ale nikdo ji v ničem nebránil. Protože nikdo nevěděl, co dotyčná osoba dokáže…
"Mami?"vyřekla Miley
"Miley."řekla ta osoba a podívala se na Miley. V kouzelnickém světě vidět duchy nebylo zvláštností, ale co se tam dělo bylo zvláštní.
"Co to děláte?"řekl profesor Snape
"Zachraňuju je. Kdybych to neudělala. Tak by zemřely. To přece nechcete"řekla
"No to ne"řekl Snape a raději nic už neříkal…
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martina martina | Web | 26. srpna 2009 v 20:16 | Reagovat

Ahojky, začlo prní kolo soutěže o nej blog. Scháněj si hlasy :-)

Zde máš odkaz:
http://martinashalova.blog.cz/0908/soutez-o-nejlepsi-blog-1-kolo

2 Pitomá děcka Pitomá děcka | Web | 26. srpna 2009 v 20:51 | Reagovat

no myslím, že vyhlídka, že Snape by měl o dva studenty méně je pro něho lákavá:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama