Moc pěti čarodějek 10 díl- Že by udobření z Dracem?

23. srpna 2009 v 10:01 | Wikolka |  FFky
"To je snad můj názor"řekla naštvaně Ashley a na záchody vešla Bella, která byla také z Zmijozelu
"Hele neměli byste si jít povídat jinam. A vypadnout odtud"prohlásila Bella a koukla se na Draca.
"Dobře, ale příště nic neříkej"řekl Draco a chytil Ashley za ruku a odvedl ji jinam.
Ashley na něj neměla náladu. Raději by byla se sestrou, pokoušela se vyvlíknout od Draca, ale nešlo to. Držel ji za ruku pevně, až to bolelo. Raději bránění nechala, protože by jinak dopadla hůře. Šli na tajné místo, které znal jen Draco a jeho kamarádi.
"Už mě pust"řekla Ashley a její tělo bylo hned horké, jako kdyby ji zasáhl oheň. Draco se jí lekl a raději ji pustil. Nechápal ji, myslel, že ho miluje. Bylo, ale lepší, že ji pustil nevěděl co Ashley dokáže, když je naštvaná.

"Dobře mohu s tebou mluvit?"řekl Draco a posadil se a chytil se za ožehlou a popálenou ruku.
"O čem?"zeptala se Ashley a hned byla trochu klidná, ale raději byla připravená, kdyby se něco začalo dít. Nevěděla skoro nic jako Draco. Hrozně moc ho milovala, ale nechtěla, aby byla jeho poskok nebo něco takového…
"O tom jak se ke mně chováš, proč se mi vyhýbáš"odpověděl Draco
"To je snad moje věc. Ty nepamatuješ, co si mi na plesu řekl."odpověděla Ashley a posadila se na schody. Pořád její oči vypadali naštvaně, ale taky velmi nešťastné, bylo poznat, že Ashley trpí. U Draca to bylo podobné, ale nešlo to tolik vidět jako u Ashley. V očích měla plno ohně, Draco byl vystrašený, nevěděl co Ashley je mu schopna udělat.
"Vím, ale chci se taky omluvit, doufám, že mou omluvu přijmeš."odpověděl Draco a podíval se na ni očima, které byly zaminované. Ashley nevěděla, co má říct, ale nechtěla taky, aby ji lhal. Tak se rozmýšlela.
"To já nevím, nechci, abys mi lhal. Když se takhle ke mně chováš"řekla Ashley s klidem, ale stejně byla trochu naštvaná.
"Už ti lhát nebudu slibuju. Tak co?"odpověděl Draco, ale Ashley ho prokoukla, lhal ji tak to šlo lehce poznat, pak se za ní objevila Miley, Bella, Vivi a Emma. Nevěděl, jak se tam vzali. Ty se stačily seznámit ještě dřív, než mluvila z Dracem. Bylo to na netradičním místě, ale pro ně to bylo všechno.
***Seznámení holek na dívčích záchodkách***
Ashley měla po hodině Lektvarů. Profesor Sneape měl zase hodně věcí, proti nějakým hláškám jejích spolužáků, tak hodina nebyla tak zábavná. Ashley Lektvary velmi bavily. Byla po své matce, protože se neustále bavila mezi hodinami s Miley, tak se vše dozvěděla. Přibližně věděla, jak ovládat svou schopnost, to jí zase řekl ředitel Brumbál, protože vyděl, jak zasáhla omylem svého spolužáka, tak ji řekl jak to ovládat, ale svojí zkušenost se musela najít sama.
"Ahoj"řekla své sestře Ashley
"Ahoj. Chci ti někoho představit?"odpověděla Miley a pohladila ji po vlasech. Tohle dělala často, její myšlenky byly urovnané, ale taky trochu nejisté. Tak se podívala na Ashley
"Jo moc ráda. Koho?"řekla Ashley
"Moje čtyři kamarádky"řekla Miley a holky se ukázali. Byly to studenky Zmijozelu, tak se moc nedivila, že zrovna ony, ale byla taky moc ráda, že konečně poznala někoho. Moc lidí na škole neznala, kromě své sestry, Rona, Ginny, Harryho a dalších.
"Ahoj"řekla Ashley
"Ahoj."řekly všechny dohromady a pousmály se. Tak si začali povídat a dobře si rozuměly. Každá měla vlastnost, kterou ovládaly, akorát to uměly líp než Ashley. Ashley byla šťastná, že má nové kamarádky a také holky byly šťastné, ale pak se tam objevil Draco a Ashley odvedl
**vrácení k ději**
"Lžeš mi zase"řekla Ashley a podívala se naštvaně na Draca, ten vyděl v jejích očích moc ohně a hned zase byl nejistý. Nevěděl, jestli mu Ashley ublíží nebo ne, raději měl po ruce hůlku, ale to mu nebude stačit. Najednou uviděl před sebou plno ohně, který ho odrazily. Ashleynina trpělivost to nevydržela a její myšlenky a schopnosti udělaly svoje. Draco měl ošklivě popálenou ruku a Ashley byla bezvědomí, Bylo to na ni až moc. Pak se objevili profesoři, divily se, co se stalo a Ashley a Draco museli na ošetřovnu. Ashley byla ve vážném stavu, vůbec neragovala. Draco byl na tom celkem dobře, ale jeho myšlenky si dávali vinu, za to, že Ashley neříkal pravdu.
"Je to moje vina"prohlásil Draco
"To je. Jestli sestře něco je, tak to schytáš znovu, ale ode mě"řekla ´Miley a chytila svou sestru za ruku. Pak musela odejít, ale slíbala se sestře, že se vrátí. Ale ta ji neodpověděla. Akorát Miley měla veliký strach, že se jí něco stane, ale doktorka Porferiová ji slíbila, že na ní dá pozor. A kdyby se něco dělo, že hned pro ni pošle.
Pokračování příště snad je to lepší. A písejte komenty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Hermione~ ~Hermione~ | Web | 23. srpna 2009 v 11:35 | Reagovat

KráSné‼

2 Dorea Dorea | Web | 23. srpna 2009 v 22:01 | Reagovat

nevím jestli tvůj dotaz na blogu byl mířen přímo na mě nebo na Charis, ale já píšu zhruba už tři, čtyři roky, ale většinou čistou fantasy... jinak si myslím, že dost čtu, hodně a to nejenom fanfiction, ale normální knihy, když jsem se koukala naposledy, tak seznam knížek byl ke dvoum stovkám, která jsem přečetla, myslím, ýe to mi taky výrazn ě pomáhá co se psaní týče, nedávno jsem si třeba uvědomila, že mám dost podobný styl psaní jako moje nejoblíbenější česká spisovatelka petra neomillnerová..vřele doporučuji, ale není pro příliš slabé povahy...kapitola zajímavé:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama