Láska k Dracovi 2.díl- Setkání z Malfoyími

25. srpna 2009 v 18:40 | Wikolka |  FFky
Tak šel otec za dětmi a vše jim řekl. Nemohli tomu uvěřit, ale hlavně myslely na Alici. Gery ani neudržel slzy a začal plakat. Svou matku měl moc rád a celkem se jí podobal. Měl laskavou povahu a vlasy se podobaly jeho matce. Měl je krásně hnědé, ale rovné po otci.

***o 11. let později***
Byl krásný podzimní ráno. Listy stromů hráli všemi barvami a jedenáctiletá Alice ležela v peřinách a spala. Zdálo se jí zase o matce, ale dnes pojede poprvé měla jet do Bradavické školy. Hodně se těšila, ale taky měla strach, kam jí zařadí. Chtěla jít do Zmijozelu, jako její bratři.
"Alice vstávej"řekl její bratr Gery a pokoušel se jí vzbudit. Alice byla už dávno zbuzená, ale dělala, že spí. Pak se najednou rozesmála a bratr se začal smát také. Tak vstala a bratra chtěla vyhnat z pokoje. Nešlo jí to. Její bratr se nenechal odbít, tak mu nakonec vrazila facku. Ten hned běžel za tátou, ale jeho otec na tom mávnul jen rukou. Tyhle věci už neřešil. Tak se Alice oblékla do hábitu a šla za bratry a otcem. Alice byla velmi podobná matce, byla krásná a laskavá jako její matka. Otec jí často o matce vyprávěl a Alici se to líbilo. Když její babička ještě žila, tak jí dala pár fotek matky. Ty jsi sebou brala taky do školy, aby měla svou matku pořád u sebe. Její babička umřela, když jí bylo šest, tak měla její fotky také.
"Alice, než odejdeš tak bych ti něco chtěl dát"řekl Milow a zašel ke skřínce, kde bylo plno fotek a pár věcí. Začal v jenom šuplíku něco hledat a vytáhl krásný zlatý řetízek.
"Ten patřil tvé matce"řekl Milow a zapnul jí kolem krku. Ta se na podívala na přívěsek, bylo tam písmeno "A".
"Ale maminka se jmenovala Evelína. Proč je tam A"řekla Alice
"No tvoje matka se jmenovala Alice Evelína Switrek"řekl Milow "A já jsem ji říkal jen Evelíno, ale to nevadí ne"řekl Milow a podíval se na svou dceru. Zase mu připomněla Evelínu. Tak šli k místu, kde se často přemísťovali. Nejprve šel Gery, potom Danny a pak otec z Alicí. Nakonec se objevily na nástupišti 9 ¾. Takhle to často dělaly, nechtělo se jim ještě někde chodit. Tak šli ke vlaku a Gery Draca, tak mu zamával na pozdrav, ten mu to opětoval. Nakonec se Lucius všimnul Milowa, tak šel k nim.
"Vítám tě Milowe. Jak se máš?"zeptal se Lucius
"Mám se dobře. Rád tě vidím, také tebe Narciso a Draco"řekl Milow. Narcisa jen kývla a Draco si s ním potřásl rukou.
"Tak to je Alice"řekl Lucius a koukl se na Alici. Ta se sladce usmála
"Ano."řekl Milow
"Dobrý den"pozdravila Alice a pořád se krásně smála.
"Je velmi podobná matce. Je stejně krásná a milá, také"řekl Lucius a potom zahvízdal vlak, tak se Lucius rozloučil z Milowem. Tak odvedli Draca a potom nastoupil do vagónu kam jeho kamarádi. Milow se rozloučil z Alicí a také s kluky, pak se ozval průvodčí a ohlásil odjezd…
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pansy-Tonks SB Pansy-Tonks SB | Web | 25. srpna 2009 v 18:47 | Reagovat

Asy jo budu si tě muset přidat

2 Pansy-Tonks SB Pansy-Tonks SB | Web | 25. srpna 2009 v 18:51 | Reagovat

de to a ty?

3 Pansy-Tonks SB Pansy-Tonks SB | Web | 25. srpna 2009 v 19:03 | Reagovat

Mam ale my sme tak před dvouma tejdnama měli počítač v opravně a mě se moje číslo smazalo a já si ho nepamatuju. Nejdřív ho musim zjistit!

4 Pitomá děcka Pitomá děcka | Web | 25. srpna 2009 v 23:39 | Reagovat

no nápd vypadá zase zajímavě, ale jen piš piš a piš...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama